Blog

2021-02-16 14:02

Wymiana dowodów osobistych do 2031 roku. Jakie będą zmiany?.

Na wtorkowych obradach Rada Ministrów zajmie się projektem ustawy w sprawie zmian w dowodach osobistych. Projekt ustawy został przygotowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Celem zmian jest ograniczenie ryzyka fałszowania dokumentów oraz usunięcie znaczących różnic w poziomie zabezpieczeń krajowych dokumentów, służących do korzystania z prawa do swobodnego przemieszczania się.

Zmiany w dowodach osobistych

Blog

2021-01-11 16:59

Czy warto inwestować w kryptowalutę bitcoin?

Jeżeli ktoś inwestuje w bitcoina, to powinien być ostrożnym i nie angażować istotnej części swoich oszczędności. Takie są wnioski wielu ekspertów finansowych.

Bitcoin względem piątkowych notowań z godziny 12.00, teraz notuje spadek wynoszący ponad 11% swojej wartości. Druga po bitcoinie waluta wirtualna Eter pod względem wielkości traci na wartości 15%. Bitcoin stracił w ciągu kilku dni 9 000 USD, spadając z 42 000 do 33 000 USD.

Bitcoin kantor internetowy

Blog

2020-11-16 17:40

Historia Korony Norweskiej

Korona Norweska to jednostka monetarna, której używają na co dzień Norwegowie. Również jest popularnym pieniądzem często obecnym w Polsce ze względu na Polaków pracujących w Norwegii, którzy wymieniają ją na polskiego złotego. Funkcjonowanie Korony Norweskiej rozpoczęło się wraz z utworzeniem Skandynawskiej Unii Monetarnej. Chcecie poznać historię waluty Norwegów ? Zapraszamy do artykułu.Korona Norweska NOK kantor internetowy kantor Biłgoraj

Blog

2020-11-06 13:55

Ciężkie czasy dla gastronomii.

Gastronomia w całej Europie przeżywa ciężki okres z powodu pandemii COVID-19. Pojawiają się też różne pomysły wspierania tej branży. Niektóre przybierają mocno zaskakującą formę, zwłaszcza gdy na przykład widzimy tekst zamieszczony na Facebooku przez Burger King o treści "zamówcie z McDonald's".

Gastronomia cierpi z powodu pandemii

 

Blog

2020-10-20 09:58

Historia funta szterlinga

Funt jest dumą dla Brytyjczyków ale były okresy gdy brytyjska waluta miała trudności z zachowaniem swojej wartości . Pomimo członkostwa w Unii Europejskie rząd brytyjskij nigdy nie zdecydował się na wejście do unii monetarnej co okazało się rozważnym pomysłem ponieważ Wielka Brytania opuszcza UE i nie musi drukować od początku swojej waluty.

Funt Szterling i jego historia. Kantor internetowy blog.

Blog

2020-10-12 14:56

Druga fala pandemii, coraz więcej trudnych decyzji.

W dobie pandemii trzeba liczyć się z nieprzewidzianymi okolicznościami, zwłaszcza podczas podróży zagranicznych zarówno w celach turystycznych, jak i służbowych. Należy być przygotowanym na różne okoliczności, niestety raczej na te utrudniające możliwość przemieszczania się.

Kantor internetowy a covid.

Blog

2020-06-12 14:58

Kiedy Polska dołączy do strefy euro?

W przypadku możliwości wejścia przez Polskę do strefy euro, decydująca jest wola polityczna rządzących, a tej nie ma. Polska jest blisko spełnienia wymogów wejścia do strefy euro, co wynika ze sprawozdania opublikowanego przez Komisję Europejską. 

 

Czy kantor internetowy zniknie, gdy Polska wejdzie do strefy euro?

Blog

2020-04-13 18:56

Geneza powstania BezSpreadu.pl

Na rynkach finansowych istnieje wiele instytucji (banki i kantory internetowe), które świadczą usługi polegające na wymianie walut. Każda z nich pobiera od swoich klientów określoną opłatę. Jedni bazują tradycyjnie na spreadzie, inni pobierają prowizję procentową od wysokości transakcji, w zależności od przyjętej polityki sprzedaży swoich usług.

Jak powstał kantor internetowy?

Blog

2020-04-13 18:56

Czy wymiana waluty w BezSpreadu.pl jest bezpieczna ?

BezSpreadu.pl posiada zabezpieczenia dające gwarancję bezpieczeństwa transakcji. Serwis posiada analogiczne zabezpieczenia jak te, które są wykorzystywane w systemach bankowości elektronicznej. Kantor internetowy i jego bezpieczeństwo.

zamknij