Druga fala pandemii, coraz więcej trudnych decyzji.

W dobie pandemii trzeba liczyć się z nieprzewidzianymi okolicznościami, zwłaszcza podczas podróży zagranicznych zarówno w celach turystycznych, jak i służbowych. Należy być przygotowanym na różne okoliczności, niestety raczej na te utrudniające możliwość przemieszczania się.

Kantor internetowy a covid.

Panujące zagrożenie oraz wymogi sanitarne obowiązujące na danym terenie, mogą powodować nieprzewidziane zdarzenia typu kwarantanna czy konieczność wykonywania obowiązkowych testów na obecność koronawirusa. Warto wówczas być zabezpieczonym na wypadek niezaplanowanych wydatków. Po okresie względnego spokoju w okresie letnim powoli zaczyna się druga fala pandemii. Wiele osób ma zaplanowane wyjazdy w celach turystycznych i chce wyjechać na zasłużony odpoczynek. Trudno się dziwić. Każdy potrzebuje "naładować baterie", zwłaszcza po tak trudnym okresie, jaki przeżywaliśmy od początku marca. W dodatku nie wiemy, co wydarzy się w najbliższych tygodnia, czy nawet dniach. Wracają obostrzenia te z pierwszej połowy roku. Niczego nie można być pewnych. Wszyscy twierdzą, że lockdown nie jest absolutnie brany pod uwagę. Jednak to twierdzenia na dziś. A jak wzrost zachorować będzie trzy lub czterokrotnie większy. Czy wtedy na pewno lockdown nie będzie brany pod uwagę?. Myślę, że nikt nie będzie pamiętał o wcześniejszych deklaracjach. Dlatego trudno się dziwić tym, którzy chcą wykorzystać, może ostatnią szansę w tym i następnym roku, na urlop w wymarzonym miejscu. 
Jeżeli tak, to należy pamiętać, aby przed wyjazdem zabezpieczyć się w dodatkową walutę na nieprzewidziane okoliczności. Gdzie ją wymienić?. Jest dużo instytucji, które oferują usługi wymiany walut. Są banki oraz kantory stacjonarne i internetowe. Z reguły najlepsze warunki oferują instytucje typu kantor online. Jednak w ostatnim czasie na rynku pojawiła się nowa platforma oferująca rewolucyjne warunki wymiany waluty. Wymiana w BezSpreadu.pl odbywa się po średnim kursie FOREX, czyli najlepszym rynkowym kursie wymiany. Nawet banki nie kupią taniej waluty. 

<< Blog
zamknij