Pasja i doświadczenie

Doświadczenie na rynkach finansowych.

Zespół doświadczonych specjalistów finansowych, który stworzył nową innowacyjną platformę BezSpreadu.pl, dedykowaną do wymiany waluty online, ma już na swoim koncie kilka znaczących sukcesów. Do jednych z największych osiągnięć zespołu należy opracowanie i wdrożenie projektu internetowej platformy do wymiany walut pod nazwą KantorEkspert.pl., która oferuje swoje usługi od 7 lat.

Wymiana Walut, Kantor Internetowy, ekantor, kantoronline


Zaangażowanie zespołu oraz zadowolenie Klientów z usług świadczonych przez platformę KantorEkspert.pl, zostało zauważone w branży finansowej. W 2019 roku platforma KantorEkspert.pl otrzymała nominację do finału konkursu na najlepszy kantor internetowy w Polsce, zorganizowanego przez Invest Cuffs - jeden z największych kongresów inwestycyjnych w Europie. 

Profesjonalne podejście do standardów obsługi Klienta, atrakcyjne warunki wymiany waluty oraz zaangażowanie zespołu, doceniają również Klienci tej platformy, co potwierdza ranking portalu Opineo.pl, gdzie od wielu miesięcy KantorEkspert.pl znajduje się w grupie najlepiej ocenianych firm w Polsce. 

Internetowy Kantor | O nas | wymiana walut
Rewolucyjne rozwiązania. Nawet banki nie kupują taniej.

Na rynkach finansowych istnieje wiele instytucji (banki oraz inne kantory internetowe), które świadczą usługi polegające na wymianie walut. Każda z nich pobiera od swoich klientów określoną opłatę. Jedni bazują tradycyjnie na spreadzie, inni pobierają prowizję procentową od wysokości transakcji, w zależności od przyjętej polityki sprzedaży swoich usług.

Nasz nowy projekt BezSpreadu.pl, którego celem jest zaoferowanie usług gwarantujących Użytkownikom najlepsze warunki wymiany waluty na polskim rynku, opiera się zupełnie na innym założeniu. Innowacyjna platforma BezSpreadu.pl gwarantuje wymianę po najlepszym z możliwych rynkowych kursów - po średnim kursie FOREX. 

BezSpreadu.pl to nie ewolucja to prawdziwa rewolucja na rynku wymiany walut.

Przy realizacji projektu BezSpreadu.pl kierowaliśmy się zasadą — każda osoba, zlecająca wymianę waluty, kupuje tanio i drogo sprzedaje, z jednoczesnym zapewnieniem wysokich standardów obsługi. Za jedyne 5 złotych w ramach abonamentu dziennego, każdy Użytkownik platformy BezSpreadu.pl może wymieniać walutę BEZ OGRANICZEŃ. 

Wymiana walut. Kantor Internetowy. Kursy walut. Zaufany kantor internetowy. Firma wiarygodna finansowo. Kantor Internetowy uczciwy przedsiębiorca

zamknij