Kursy walut - CHF

Kolumna: ZLECENIA SPRZEDAŻY określa kursy wystawionych zleceń sprzedaży. 
Jeżeli w tej kolumnie znajduje znak " - " (w kolorze fioletowym) przy pozycji określonego zlecenia (w tym samym wierszu), oznacza to że, dane zlecenie sprzedaży wystawione jest po bieżącym kursie średnim.
Gdy w tej kolumnie podany jest określony kurs, oznacza to, że Użytkownik, który dodał zlecenie sprzedaży waluty CHF, ustalił kurs średni oczekiwany, po którym chce sprzedać walutę. Jeżeli kolor cyfr zmieni się z czarnego na fioletowy, oznacza to że, kurs zlecenia ustalony jako kurs średni oczekiwany, jest równy lub niższy od bieżącego kursu średniego. 
Jeżeli inny Użytkownik kupi walutę z tego zlecenia to zapłaci cenę po bieżącym kursie średnim, natomiast Sprzedający otrzyma środki pieniężne z wymiany również po kusie bieżącym średnim, czyli równym lub wyższym niż pierwotnie ustalonym przy zleceniu sprzedaży. 

Kolumna: ZLECENIA KUPNA określa kursy wystawionych zleceń kupna.
Jeżeli w tej kolumnie znajduje znak " - "  (w kolorze fioletowym) przy pozycji określonego zlecenia (w tym samym wierszu), oznacza to że, dane zlecenie kupna wystawione jest po bieżącym kursie średnim. 
Gdy w tej kolumnie podany jest określony kurs, oznacza to, że Użytkownik, który dodał zlecenie kupna waluty CHF, ustalił kurs średni oczekiwany, po którym chce kupić walutę. Jeżeli kolor cyfr zmieni się z czarnego na fioletowy, oznacza to że, kurs zlecenia ustalony jako kurs średni oczekiwany, jest równy lub wyższy od bieżącego kursu średniego. 
Jeżli inny Użytkownik sprzedaje walutę CHF po kusie bieżącym średnim, wówczas Użytkownik, który wystawił zlecenie kupna kupi walutę, zapłaci cenę po bieżącym kursie średnim, czyli równym lub niższym od kursu średniego oczekiwanego.

Zlecenia CHF z najbliższymi kursami

Zlecenia sprzedażyKurs średniZlecenia kupna
4.5376

Wymień teraz po kursie średnim

Wymień TERAZ

Zarejestruj się, wykup abonament i ciesz się dostępem
do najlepszych kursów na świecie.

zamknij