Zmieniamy się na lepsze, zmieniamy się dla Was !

Szanowni Państwo,

Jest nam miło poinformować, że Kantor Wymiany Walut Paweł Kidaj operator Kantoru Internetowego BezSpreadu.pl27.11.2021r. połączy się z SUPER GRUPA PL Sp. z o.o. największym operatorem kantorów internetowych na polskim rynku.

Kantor internetowy łączy się z Super Grupa

Połączenie operatorów w żaden sposób nie wpłynie na funkcjonalność serwisu.

Super Grupa swoją działalność na rynku wymiany walut rozpoczęła w 2014 roku. Obecnie zarządza jednym z największych wolumenów transakcji wymiany walut w Polsce. Spółka jest finansowana w 100% polskim kapitałem, posiada własne zaplecze informatyczne i inwestuje w rozwój autorskiej infrastruktury.

BezSpreadu.pl zwiększy dla Państwa bezpieczeństwo.
Z uwagi na połączenie wszystkie transakcje usług płatniczych będą nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego. SUPER GRUPA PL sp. z o.o. od marca 2020 r. znajduje się rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego, jako Mała Instytucja Płatnicza – MIP56/2020. W przyszłości również planujemy zostać Krajową Instytucją Płatniczą.

Połączenie BezSpreadu.pl z SUPER GRUPA będzie miało wyłącznie pozytywny wpływ na Państwa obsługę i realizacje transakcji.
- zaoferujemy Państwu większą liczbę banków z przelewami online,
- transakcje będą Państwo mogli zawierać 24h na dobę 7 dni w tygodniu,
- przyśpieszymy czas realizacji transakcji oraz zasileń wpłat,
- umożliwimy Państwo po wymianie walut wykonywać przelewy bezpośrednio z naszego kantoru do osób trzecich jak i do swoich kontrahentów biznesowych,

Każdy z Państwa otrzyma również od nas POWITALNY RABAT na pierwszą transakcje w naszym nowym Kantorze w postaci darmowego dnia wymiany po kursie średnim.

Wszystkie środki, które Państwo wpłaciliście do serwisu i nie zostały wykorzystane na wymianę walut, zostaną Państwu zwrócone na Państwa rachunek bankowy przed 27.11.2021. Od dnia 27.11.2021 prosimy kierować wpłaty środków do wymiany walut online na nowe rachunki bankowe, nowego operatora serwisu, tj. SUPER GRUPA PL. Dane do wpłaty środków, a także tytuł wpłaty znajdziecie Państwo w panelu administracyjnym po zalogowaniu. Dane logowania do serwisu BezSpreadu.pl nie zmienią się. 

Administratorem Państwa danych osobowych od dnia 27.11.2021 będzie firma SUPER GRUPA PL Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Poza zmianą administratora danych osobowych, zasady ich przetwarzania nie ulegną zmianie.

Zmianie ulegną niektóre dane kontaktowe do BezSpradu.pl widoczne na naszej stronie głównej. W dalszym ciągu zespół BezSpreadu.pl będzie do Państwa dyspozycji. Połączenie i rozszerzenie działalności to również utworzenie z siedziby BezSpreadu.pl Oddziału Super Grupa BezSpreadu.pl mieszczącego się w Biłgoraju przy ulicy Bankowa 4a.

Liczymy, że wprowadzone zmiany spotkają się z Państwa uznaniem.  W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Życzymy korzystnych i bezpiecznych wymian walutowych.
Z poważaniem
Zespół BezSpreadu.pl

<< Aktualności
zamknij