Walutowa rewolucja

Nasz nowy projekt, którego celem jest zaoferowanie usługi gwarantującej Użytkownikom najlepsze warunki wymiany waluty na polskim rynku został już wdrożony.Kantor Internetowy Wymiana Walut. Walutowa rewolucja pokazująca możliwości wymiany walut bez marży.

Nowa innowacyjna platforma BezSpreadu.pl gwarantuje wymianę po najlepszym z możliwych rynkowych kursów - po średnim kursie FOREX. Zespół, który wdrożył projekt BezSpreadu.pl, posiada duże doświadczenie, poparte sukcesami, w realizacji przedsięwzięć związanych z wymianą walut przez internet.

Do największych osiągnięć zespołu można zaliczyć sukces jaki osiągnął KantorEkspert.pl na rynku wymiany walut online. Ciężka praca i co najważniejsze zadowolenie Klientów z naszych usług, zaowocowało w 2019 roku nominacją do finału konkursu na najlepszy kantor internetowy w Polsce, zorganizowanego przez kongres inwestycyjny Invest Cuffs. Profesjonalne podejście do standardów obsługi Klienta, atrakcyjne warunki wymiany waluty oraz zaangażowanie pracowników zespołu, przyczyniło się do zbudowania bardzo dobrej opinii o tej platformie internetowej. Potwierdzają to także opinie Użytkowników na niezależnym portalu Opineo.pl., gdzie od wielu miesięcy KantorEkspert.pl znajduje się w czołówce najlepiej ocenianych firm. 

Całe doświadczenie, zebrane podczas pracy dla KantorEkspert.pl, wykorzystaliśmy przy wdrażaniu nowego projektu BezSpreadu.pl, który będzie oferował Użytkownikowi możliwość wymiany waluty po kursie, którego nawet banki nie są wstanie zaproponować.

BezSpreadu.pl to nie ewolucja to prawdziwa rewolucja na rynku wymiany walut.

<< Aktualności
zamknij